Методика визначення ступеня ударного пошкодження стільникових панелей
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.6004Ключові слова:
робастна регресія, М-оцінки Хьюбера, неруйнівний контроль, композиційні матеріали, стільникові панеліАнотація
Запропонована методика дозволяє визначати ступінь ударного пошкодження на основі даних неруйнівного контролю стільникових панелей з використанням стійких оцінок робастної регресії. Актуальність даної роботи полягає у можливості застосування запропонованого підходу для результатів вимірювання, що містять похибки розподілені за довільним закономПосилання
- Єременко, В.С. Багатопараметровий неруйнівний контроль композиційних матеріалів [Текст] / В.С. Єременко, А.В. Переїденко, Є.Ф. Суслов, Ж.О.Павленко // Приладобудування: стан і перспективи : міжнар. наук.-техн. конф., 24-25 квіт. 2012 р. : тези допов. – Київ, 2012. – С. 227-229
- Редько, О.О. Системи неруйнівного контролю композиційних матеріалів із стільниковим заповнювачем на основі методу низькошвидкісного удару [Текст] / О.О. Редько // Фізико-технологічні проблеми радіотехнічних пристроїв, засобів телекомунікацій, нано- та мікроелектроніки: Матеріали між нар. наук.-практ. конф., 25-27 жовтня 2012 р. – Чернівці, 2012. – С. 127-128.
- Редько, О.О. Виявлення дефектів стільникових панелей із застосуванням статистичних характеристик інформаційних сигналів [Текст] / О.О. Редько // Современные методы и средства НК и ТД: сб. научн. трудов по материалам междунар. конф., 05-09 окт. 2009 г. – Киев, 2009. – С. 84-87.
- Мокійчук, В.М. Застусування стійких оцінок Хубера у прогнозуванні степені пошкодження стільникових панелей [Текст] / В.М. Мокійчук, О.О. Редько // Інтегровані інтелектуальні робото-технічні комплекси (ІІРТК-2012): міжнар. наук.-практ. конф., 15-16 травня 2012 р. : тези допов. – Київ, 2012. – С. 152-154.
- Драйпер, Н. Прикладной регрессионный анализ [Текст] : пер. с англ. / Н. Драйпер, Г. Смит ; [ред. М. Саит-Аметова]. – Изд. 3-е – М.: Диалектика, 2007. – 912 с. – ISBN 978-5-8459-0963-3.
- Рекомендация по метрологии. Градуировочные характеристики средств измерений. Методы построения. Оценивание погрешностей. МИ 2175-91. – С-Пб.:ВНИИМ им. Д.И. Менделеева, 1997 – 55 с.
- Аналіз газів. Методи компарування для визначення та перевіряння складу повірочних газових сумішей: ДСТУ ISO 6143-2003. – [Чинний від 2003-01-07]. – Київ: Держспоживстандарт, 2003. – 27 с. – (Національний стандарт України).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олександр Олександрович Редько, Володимир Станіславович Єременко, Валентин Михайлович Мокійчук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.