Створення інформаційної технології автоматизації процесу виконання проектних процедур
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.6007Ключові слова:
структурний синтез, морфологічна матриця, прийняття рішень, інформаційна системаАнотація
У доповіді розглядаються основні питання автоматизації проектних процедур при створенні технічного об’єкту. Запропоновано використання методології морфологічного синтезу та прийняття проектних рішень. Досліджені методи були використані в інформаційній системіПосилання
- Колпаков, В. М. Теория и практика принятия управленческих решений [Текст] / В. М. Колпаков. - К., 2000.
- Zwicky F. The morphological approach to discovery, invention, research and construction //New methods of thought and procedure.- Pasadena, 1967.- P.273-297.
- Попов, А.Б. Морфологический анализ технических объектов. [Текст] / А.Б. Попов // Методическая разработка Минживмаш,- Люберцы, 1987.
- Мартин, Дж. Планирование развития автоматизированных систем [Текст] / Дж. Мартин - М.: Финансы и статистика, 1984. - 196 с.
- Норенков, И.П. Основы автоматизированного проектирования [Текст] / И.П. Норенков. – М.: Изд-во МГТУ им. Н.Э.Баумана, 2004. – 336с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Віра Вікторівна Шендрик, Наталія Олегівна Зінченко, Ірина Володимирівна Баранова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.