Розробка моделі оптимального управління логістичної системи в умовах невизначеності
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2016.60838Ключові слова:
критерій оптимізації, параметрична модель, нормовані значення прибутку, термінальне управління, дворівневе оптимальне управління, логістична система, невизначеність, багатофакторне оцінювання, оптимістичний критерій, математичні моделі ідентифікаціїАнотація
Розвиток логістики в даний час все виразніше підкреслює специфіку задач оптимізації логістичних систем – прийняття рішень в умовах невизначеності. До таких завдань відносять задачі, для яких із-за впливу зовнішніх, що не залежать від особи, що приймає рішення (ОПР), випадкових впливів або факторів кінцевий економічний результат заздалегідь не визначений.
Посилання
- Sergeeva, V. I. (Ed.) (2004). Korporativnaja logistika. 300 otvetov na voprosy professionalov. Infra-M, 967.
- Stok, D. R., Lambert, D. M. (2005). Strategicheskoe upravlenie logistikoj. INFRA, 797.
- Balashov, E. P. (1985). Jevoljucionnyj sintez system. Radio i Svjaz', 328.
- Raskin, L. G., Seraja, O. V. (2008). Nechetkaja matematika. Kharkiv: Parus, 352.
- Sergeeva, V. I. (Ed.) (2007). Prakticheskaja jenciklopedija. Logistika. MCFJeR, 320.
- Balabanov, I. T. (2000). Finansovyj analiz i planirovanie hozjajstvujushhego subekta. Finansy i statistika, 300.
- Arіon, O. V. (2008). Organіzacіja transportnogo obslugovuvannja turistіv. Al'terpres, 192.
- Paladich, L. (1989). Morskie kruizy (Morskoj turizm). Znanie, 64.
- Nikiforova, E. S., Leckiy, Je. K., Chelnokov, N. I. (Eds.) (1970). Metod regressionnogo analiza. Planirovanie jeksperimenta (algoritmy na jazyke Algol-60). Trudy MJeI, 76.
- Efroymson, M. A.; Ralston, A., Wilf, H. S. (Eds.) (1960). Multiple regression analysis. Mathematical Methods for Digital Computer., Wley, New York.
- Chernyj, S. G., Logunova, N. A. (2014). Razrabotka segmentov klasterov koordinacii otraslevoj napravlennosti. Mir transporta, 3 (52), 104–115.
- Chernyi, S. (2015). The implementation of technology of multi-user client-server applications for systems of decision making support. Metallurgical and Mining Industry, 3, 60–65.
- Seraya, O. V., Demin, D. A. (2012). Linear Regression Analysis of a Small Sample of Fuzzy Input Data. Journal of Automation and Information Sciences, 44 (7), 34–48. doi: 10.1615/jautomatinfscien.v44.i7.40
- Logunova, N., Chernyi, S., Semenova, A., Antypenko, I. (2015). Modeling the development of complex structures on the example of the maritime industry. Eastern-European Journal of Enterprise Technologies, 6/2 (78), 36–46. doi: 10.15587/1729-4061.2015.56030
- Hatcher, W. S., Bunge, M. (1982). The Logical Foundations of Mathematics .A volume in Foundations and Philosophy of Science and Technology Series. Elsevier Ltd.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Александр Александрович Железняк, Инна Викторовна Антипенко, Владимир Алексеевич Доровской, Ольга Витальевна Бабина, Владислав Юрьевич Будник
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.