РОЗРАХУНОК ЙМОВІРНОСТІ ДИСКРЕТНИХ СТАНІВ СИСТЕМИ З ТРЬОМА ОДИНИЦЯМИ ЗБИРАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.6603Ключові слова:
управління проектами, конфігурація, дискретні стани, інтенсивність відмов.Анотація
Розраховано ймовірності перебування системи трьох одиниць збиральної техніки у дискретних станах при управлінні проектами збирання сільськогосподарської продукції з урахуванням часової залежності інтенсивності відмов.
Посилання
- Сидорчук, О. Імітаційна модель роботи зернозбирального комбайна впродовж сезону [Текст] / О. Сидорчук, В. Тимочко, Є. Ціп // Вісник ЛДАУ : агроінженерні дослідження. – 2001. – №5. – С.17-26.
- Тимочко, В. Відображення моделлю проекту збирання врожаю зернових культур у сільськогосподарському підприємстві [Текст] / В. Тимочко // Вісник ЛНАУ : агроінженерні дослідження.- 2009. - №13. – С.43-51.
- Вентцель, Е.С. Исследование операцій [Текст] / Є.С.Вентцель – М. : Высшая школа, 2001. – 208 с.
- Ковальчик, Ю. Використання випадкових марківських процесів в управлінні проектами збирання сільськогосподарської продукції [Текст]/ Ю. Ковальчик, С. Ковалишин, В.Тимочко // Східно-Європейський журнал передових технологій. – 2011. – №1. – С.57-59.
- Ковальчук, Ю. Випадкові марківські процеси в математичних моделях управління проектами будівництва об’єктів нерухомості в системі із трьома одиницями будівельної техніки [Текст] / Ю. Ковальчук, О. Говда // Вісник ЛДАУ: архітектура і сільськогосподарське будівництво. – 2011. – №12. – С.17-24.
- Сидорчук, Л. Ідентифікація конфігурації парку комбайнів у проектах систем централізованого збирання ранніх зернових культур [Текст] : автореф. дис. на здобуття наукового ступеня к.т.н : 6.06.2008 / Л. Сидорчук; [Львівський державний аграрний університет]. – М., 2008. – 18 с.
- Васілевський, О.М. Нормування показників надійності технічних засобів [Текст] / О. М.Васілевський, В. О. Поджаренко : ВНТУ, 2010. – 129 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Оксана Ігорівна Говда, Юрій Іванович Ковальчик
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.