ПРОБЛЕМАТИКА УПРАВЛІННЯ ПОРТФЕЛЯМИ ПРОЕКТІВ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.6751Ключові слова:
портфель проектів, пріоритети, балансування, планування, моніторинг.Анотація
У статті розглянуто основні проблеми управління портфелями проектів, у розрізі трьох основних видів портфелів: операційних, інвестиційних та інноваційних, з позицій основних груп процесів управління портфелями: розстановки пріоритетів проектів, балансування портфеля та його моніторингу.
Посилання
- Стандарт управления портфелями PMI. /пер. с англ. [Текст] –М.: московское отделение PMI, 2011. -144с.
- Кендалл Д.И. Современные методы управления портфелями проектов и офис управления проектами. /пер. с англ. [Текст] / Д.И. Кендалл, С.К. Роллинз. –М.: ПМ Софт, 2004. –576с.
- Арчибальд Р.Д. Управление высокотехнологичными программами и проектами. /Пер. с англ. [Текст] / Р.Д. Арчибальд. –М., 2004. -472с.
- Бурков В.Н. Модели и методы мульти проектного управления. [Текст] / В.Н. Бурков, О.Ф. Квон, Л.А. Цитович. -М.: ИПУ РАН, 1998. –62 с.
- Матвеев А.А. Модели и методы управления портфелями проектов. [Текст] / А.А. Матвеев, Д.А. Новиков, А.В. Цветков. –М., 2005. –206с.
- Meskendahl, S. The influence of business strategy on project portfolio management and its success — A conceptual framework [Текст] / S. Meskendahl// International Journal of Project Management. – 2010. – T. 28, №8. – C. 807–817.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Александр Сергеевич Ванюшкин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.