ФОРМАЛІЗАЦІЯ МОНІТОРИНГУ ЯК СТАДІЇ ПРОЦЕСУ СТРАТЕГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.6763Ключові слова:
моніторинг, лінгвістичні змінні, нечітка база знаньАнотація
У статті запропоновано метод оцінювання інтенсивності галузевих силових полів на засадах нечіткої логіки для здійснення стадії процесу стратегічного управління - моніторингу. Метод передбачає використання графа нечітких відносин, математичної моделі, нечіткої бази знань, а також рекомендацій щодо вимірювання лінгвістичних зміннихПосилання
- Рясних, Є.Г. Оцінка та моніторинг бюджетних програм – важливий інструмент бюджетного менеджменту [Текст] / Є.Г.Рясних, І.К. Мірецька // Вісник Хмельницького національного університету. – Хмельницький – 2005 – №5, Ч.2, Т.1. – С. 34-36
- Ковалёв, А.И. Управление реструктуризацией предприятия: Монография [Текст] / А. И. Ковалёв. – Киев: АВРИО, 2006. – 368с.
- Педченко, Н.С. Методичні аспекти фінансового моніторингу конкурентоспроможності підприємств харчової промисловості на регіональному рівні [Текст] / Н.С. Педченко // Вісник Дондует. Серія: економічні науки.–Донецьк– 2001 – №4 – С. 234-240
- Управление эффективностью бизнеса. Концепция Business Performance Management [Текст] / Е.Ю. Духонин, Д.В.Исаев, Е.Л Мостовой и др.; Под ред. Г.В. Генса. – М.: Альпина Бізнес Букс, 2005. – 269с.
- Кузнецова, І.О. Моніторинг як складова процесу управління підприємством: теорія та методологія (Монографія) [Текст] / І.О. Кузнецова. Одеса: ВПП „Друкарський дім“, 2009 228 с. Бібліогр.: С.197-223
- Cordón, O. A three-stage evolutionary process for learning descriptive and approximate fuzzy-logic-controller knowledge bases from examples [Текст] / O. Cordón, F. Herrera // International Journal of Approximate Reasoning. – 1997. – T. 17, №4. – C. 369-407.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Інна Олексіївна Кузнецова

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.