МОДЕЛЬ ВПЛИВУ ВЛАСТИВОСТЕЙ ПРОДУКТУ НА ІНІЦІАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТУ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.6778Ключові слова:
продукт проекту, процеси управління, модель, ініціалізація проекту, виробничо-переробний комплекс.Анотація
В статті проаналізовано взаємодії між очікуваним продуктом у проекті створення виробничо-переробного комплексу (ВПК) та групами процесів управління таким проектом. Розроблено модель впливу кількісних і якісних властивостей ВПК, як продукту, на передпроектні та проектні процеси управління складовими проекту та процеси його ініціалізації.
Посилання
- Флис І.М. Інженерне забезпечення комплексності переробки сільськогосподарської сировини / І. М. Флис, Ю. В. Шимонюк, О. Г. Гордійчук // Вісник Львів. націон. аграрн. ун-ту : Агроінженерні дослідження, 2005. – №9. – С. 65-69.
- Флис І.М. The projects development of the complex reprocessing of agricultural raw material in economies [Rozwytok projektiv kompleksnoji pererobky silskogospodarskoji syrowyny w gospodarstwax] // Announcer of agrarian science. [Visnyk agrarnoji nauky] – К. – 2006. – Special issue [Specialnyj wypusk], August. – pp.121-125.
- Флис І.М. Управління інженерними проектами виробничо-переробних комплексів /І. М. Флис // МЛТРОЛЬ-2010 / Механізація та енергетика в с.-г. виробництві. – Том 12. – Люблін, 2010. – С. 75-81.
- Флис І.М. Науково-практичні аспекти управління проектами для виробничо-переробних комплексів / Флис І.М. // TEKA / Польська академія наук// Комісія з механізації та енергетики с.-г. виробництва. – Том. XI. – Люблін, 2011. – С. 83-91.
- Орр A. Д. Управління проектами /A. Д. Орр. – Дніпровпетровськ : Баланс Бізнес Букс, 2006. – 210с.
- Руководство по управлению инновационными проектами и программами : т. 1, версия 1.2 / проф. С. Д Бушуев – K. : Науковий світ, 2009. – 173с.
- Управление инновационными проектами и программами на основе системы знаний P2M : Монография / Ф. Ярошенко, С. Бушуев, X. Танака. – K. : «Саммит-Книга», 2012. – 272с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ігор Михайлович Флис
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.