ІННОВАЦІЙНИЙ СУПРОВІД КРИЗИ НАДМІРНОГО СПОЖИВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.6785Ключові слова:
криза надмірного споживання, інноватика, інноваційне марнотратство, пороки інноватики, збалансований розвиток.Анотація
У статті розкрито сутність кризи надмірного споживання, яка спостерігається у суспільстві на сучасному етапі. Аргументовано роль інновацій у цій кризі. Розкрито сутність поняття інноваційного марнотратства та виявлено «пороки» сучасної інноватики.
Посилання
- Історія світових фінансових криз. – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://worldvaluta.blox.ua/2011/01/Istoriya-svitovih-finansovih-kriz.html. – Загл. с экрана.
- Тоффлер, Э. Шок будущого [Текст] : пер. с англ. – В. : Кулагина-Ярцева; А. : Микиша : М.: АСТ, 2008. — 560 с.
- Пригожин, А.И. Дезорганизация: причины, виды, преодоление [Текст] / А.И. Пригожин. – М. : Альпина Паблишерз, 2007. – 400 с.
- Економічний цикл і фази економічного циклу [Електронний ресурс] / BIZKIEV Бизнес журнал. – Режим доступу : www/ URL: http://bizkiev.com/content/view/973/205/ – Загл. с екрана.
- Криза над споживання [Електронний ресурс] / Українська правда. – Режим доступу : www/ URL: http://www.pravda.com.ua/articles/2008/11/4/3603221/ – 04.11.2008 р. – Загл. с екрана.
- The Global Competitiveness Report 2011-2012 [Text] : World Economic Forum., 30 Jan 2011. Geneva / Professor Klaus Schwab (Executive Chairman) – Geneva, Switzerland : SRO-Kundig, 2011. – 527 p.
- Кендюхов, А. Общество потребления как национальная трагедия Украины [Текст] / А. Кендюхов // Газета Зеркало недели. Украина. – №1 от 14.01. 2011.
- Котлер, Ф. Десять смертних гріхів маркетингу: Ознаки та методи вирішення [Текст] :пер. з англ. – І.П. : Гусака, А.Ю. : Гусак. – М. : Видавничий дім «Києво-Могилянська академія», 2006. – 143 с.
- Державна Комісія з цінних паперів та фондового ринку [Електронний ресурс] – Режим доступу : www/ URL: http://www.ssmsc.gov.ua. – Загл. с екрана.
- Чухрай, Н.І. Комерціалізація науково-дослідних робіт університету: основні проблеми та шляхи їх вирішення [Текст] : практ, посібник / Н.І. Чухрай, А.О. Лозинський, Н.Я. Качмар-Кос ; за ред. Н.Я. Качмар-Кос ; – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2012. – 102 с.
- Сталий розвиток [Електронний ресурс] / Вікіпедія — вільна енциклопедія. – Режим доступу: www/ URL: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%BA.
- Korobeinikov, A., Financial crisis: An attempt of mathematical modeling [Текст] / A. Korobeinikov // Applied Mathematics Letters. – 2009. – T. 22, №12. – c. 1882-1886.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Наталя Іванівна Чухрай
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.