Гібридний алгоритм брокера для NordugridARC 2.0 для використання в сегменті УНГ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.6996Ключові слова:
грід, NordugridARC, балансування навантаження, брокер, веб-сервісАнотація
Для забезпечення вимог користувачів з продуктивності та ефективності виконання завдань грід-система повинна реалізувати ефективний алгоритм розподілу завдань між доступними на даний час обчислювальними ресурсами. Основна мета такого балансування навантаження в грід-системі - скоротити час виконання завдання користувача і забезпечить ефективність використання обчислювальних ресурсів для виключення ситуації, коли одні ресурси простоюють, а інші перевантажені виконанням завдань користувачів.
Посилання
- NordugridARC. [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://www.nordugrid.org.
- Abhishek Singh. Grid Resource Broker. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.cse.buffalo.edu/faculty/miller/Courses/ Grid-Seminar/GridResourceBroker.pdf.
- GStat 2.0 – LDAPBrowser. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://gstat.egi.eu/gstat/ldap.
- GridMonitor. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://gridmon.bitp.kiev.ua.
- Загородний, А. Украинский академический грид [Текст] / А. Загородний, Г. Зиновьев, Е. Мартынов, С. Свистунов // Українсько-македонський науковий збірник, Вип. 4 - Київ: Вид-во Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського, 2009. - С.140-150.
- Петренко, А.І. Національна Grid - інфраструктура для забезпечення наукових досліджень і освіти. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://netallted.cad.kiev.ua/downloads/Grid.pdf.
- Пономаренко, В. С. Методы и модели планирования ресурсов в GRID-системах [Текст] / С. В. Листровой, С. В. Минухин, С. В. Знахур. - Харків: ИНЖЭК, 2008 – 408 с.
- Akbari Torkestani, J. A new approach to the job scheduling problem in cimoutational grids. / Akbari Toskani, J. // Cluster Computing. – 2012. – №15(3). – P. 201-210.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Анатолій Іванович Петренко, Сергій Якович Свістунов, Павло Володимирович Свірін
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.