Дослідження факторів, що впливають на ефективність відновлення мереж водопостачання технологією «берстлайнінг»
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2016.85865Ключові слова:
водопостачання, трубопровід, водопровідні мережі, безтраншейні технології, метод «Берстлайнинг»Анотація
Встановлено основні фактори, що впливають на ефективність відновлення водопровідних мереж методом «Берстлайнинг» на основі узагальнених технічних і організаційно-технологічних характеристик ділянок. За допомогою методу експертних оцінок виділені фактори, що надає найбільший вплив на ефективність ремонтних робіт, такі як: фізико-механічні властивості грунту, технічний стан існуючого трубопроводу, поздовжній профіль ділянки відновлення. Детальне дослідження цих факторів дозволить поліпшити техніко-економічні показники відновлювальних робіт
Посилання
- Struktura merezh vodopostachannia Ukrainy. Available at: http://statistic.jkg-portal.com.ua/upload/redactor/files/statistic/struktura-voda_merezha.pdf
- Böhm, A. (1993). Betrieb, Instandhaltung und Erneuerung des Wasserrohrnetzes Vulkan. Verlag Essen, 92.
- Kölbe, J. (2010). Benchmarking des Prozesser Wasserlust management in Trinkwasserversorgung systemen. Wasser–Abwasser, 1, 68–75.
- Ochs, K. (2013). Die Wahl einer Gesamtsanierungs strategie. Bi UmweltBau. Kiel, Ausgabe, 5, 91–100.
- Körkemeyer, K. (2015). Kapitel Zementgebundene Werkstoffe (Beton, Stahlbeton, Spannbeton), im Fachbuch „Rohrleitungen“, Hrsg. Horlacher. Helbig, 2. Aufl., Springer–Verlag Heidelberg, 78.
- Stein, D. The Accessible Utility Tunnel. Available at: http://www.unitracc.de
- Laistner, A., Laistner, H. Utility Tunnels – Proven Sustainability Above and Below Ground. Available at: http://conference.corp.at/archive/CORP2012_36.pdf
- Orlov, V. N., Khrenov, K. E., Boghomolova, Y. O. (2014). Vosstanovlenye vetkhykh truboprovodov predvarytelno szhatimy polymernimy trubamy. Vestnyk MGhSU, 2, 105.
- Ghoncharenko, D. F., Alejnykova, A. Y., Veveler, Kh. (2015). Ekspluatacyja, remont y vosstanovlenye truboprovodov vodosnabzhenyja. Raryteti Ukrayni, 280.
- Ghoncharenko, D. F., Alejnykova, A. Y., Klejn, E. B. (2015). Orghanyzacyonno-tekhnologhycheskye meropryjatyja povishenyja nadezhnosty funkcyonyrovanyja systemi vodosnabzhenyja gh. Kharjkova. MOTROL. Commission of motorization and energetics in agriculture, 6, 3–10.
- Khovansjkyj, S. O., Nenja, V. Gh. (2010). Systemnyj analiz kompleksu podachi i rozpodilu vody v zhytlovo-komunaljnomu ghospodarstvi. Eastern-European Journal of Enterprise Technologies, 4 (4 (46)), 56–59. Available at: http://journals.uran.ua/eejet/article/view/2967/2770
- Metodi ekspertnikh ocenok. Available at: http://habrahabr.ru
- Kryvulja, Gh. F., Shkylj, A. S., Kucherenko, D. E. (2013). Expert assessment for software product quality definition. Radioelektronni i komp’yuterni systemy, 5 (64), 282–286. Available at: http://www.khai.edu/csp/nauchportal/Arhiv/REKS/2013/REKS513/Krivulya.pdf
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Dmitriy Goncharenko, Alevtina Aleinikova, Vladlen Volkov, Sergey Zabelin
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.