Розробка концепції проектування одягу в умовах віртуального підприємства
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.8937Ключові слова:
інформаційні технології, віртуальне підприємство, проектування одягу, концепція.Анотація
Проаналізовані принципи функціонування віртуальних підприємств по проектуванню одягу. Розроблена оптимальна концепція відповідного підприємства, яка дозволить розширити коло потенціальних споживачів та знизити собівартість конструкторсько-технологічної документації.Посилання
- Головчанська, Е. О. Порівняльний аналіз концепції організації виробництва одягу [Текст] / Е. О. Головчанська // Вісник КНУТД / – 2011. – № 6. С. 178–184.
- Мюллер “по-украински” [Текст] // Ателье – 2013. № 2. С. 24-26.
- Берко, А. Ю. Моделі та методи проектування інформаційних систем електронної контект-комерції [Текст] / А. Ю. Берко, В. А. Висоцька [Текст] // Вісник національного університету “Львівська політехніка”/ – 2008. – № 621.С.29–45.
- Simplicity Creative Group [Електронний ресурс] / Режим доступу: http://www.simplicity.com/p-7950-burda-style-blouse.aspx
- САПР ЛЕКО [Електронний ресурс] / Режим доступу: http://leko-mail.ru
- Studio fashion ID [Електронний ресурс] / Режим доступу: http://fashion-id.ru/services/apparel-design/design-construct.php
- БуржуинЬ [Електронний ресурс] / Режим доступу: http://burzhuin.com
- Залкінд, В. В. Особливості розробки конструкцій одягу з урахуванням можливостей сучасних САПР [Текст] / В. В. Залкінд [Текст] // Вісник КНУТД / –2010. – № 1. С. 99-103.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Вікторія Вікторівна Залкінд
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.