Процедури удосконалення діагностичного порадника, побудованого на бінарних класифікаторах
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.9129Ключові слова:
Класифікація, діагноз, МГУААнотація
На прикладі системи диференційної діагностики легких форм гемостазіопатій в роботі обґрунтовано застосування бінарних класифікаторів, збудованих на принципі «один проти всіх». Для них запропоновано процедури, що зменшують число конфліктів класифікаторів при діагностиці захворюваньПосилання
- Эдвард, А. Патрик. Основы теории распознавания образов [Текст]: пер. с англ. - М.:«Советское радио»,1980. - 407с.
- Павлов, А. В. Синтез классификаторов дифференциальной диагностики заболеваний легких форм гемостазиопатий методом группового учета аргументов [Текст] / Ан. В.Павлов, В. А. Павлов, В. В. Томилин // Восточно-Европейський журнал передовых технологий.–Харьков.- 2011. - № 2.- С. 54-65.
- Ивахненко, А.Г. Помехоустойчивость моделирования. [Текст] / А.Г.Ивахненко, В.С. Степашко. — К.: «Наук.думка»,1985. - 216 с.
- Павлов, А.В. Методика экспериментальных исследований сходимости итерационных алгоритмов метода группового учёта аргументов [Текст] / А. В. Павлов, В. А. Павлов // Вісник НТУУ „КПІ”. Інформатика, управління та обчислювальна техніка: Зб. наук. пр. – К., «Век+», – 2011. – №54, - С. 36-40.
- Павлов, А.В. О сходимости обобщенного релаксационного итерационного алгоритма метода группового учета аргументов [Текст] / А. В.Павлов, Н. В. Кондрашова // УСиМ. 2012. - №3. - С.24-38.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Григорій Василійович Кіт, Володимир Анатолійович Павлов, Олександр Володимирович Павлов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.