Оцінка точності методики розподілу транспортних ресурсів в залежності від рівня дискретизації вхідних даних
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.9145Ключові слова:
Розподіл транспортних ресурсів, методика, динамічне програмування, рівень дискретизації, транспортні ресурсиАнотація
Сформована методика, яка призначена для аналізу взаємозв'язку точності рекомендацій в залежності від рівня дискретизації істотно різних показників при виконанні процедури динамічного розподілу транспортних ресурсів. Перевірено методику розподілу транспортних ресурсів з використанням динамічного програмування.. Практична реалізації розробленої методики доводить зв'язок точності розрахунків від рівня дискретизації в задачі динамічного розподілу транспортних ресурсівПосилання
- Павленко, О.В. Розподіл транспортних потужностей як задача динамічного програмування [Текст] / Вдовиченко В.О., Калініченко О.П., Павленко О.В. – Х.: Восточно-Европейский журнал передовых технологий, 2009, - вып. 6/4 (42). - С. 30-33.
- Вдовиченко, В.О. Оцінка ефективності закріплення автомобілів за постійними замовниками [Текст] / Вдовиченко В.О., Калініченко О.П., Павленко О.В. – Х.: Восточно-Европейский журнал передовых технологий, 2010, - вып. 6/3 (48). - С. 31-34.
- Кузин, Л.Т. Основы кибернетики. Том 1. Математические основы кибернетики [Текст] / Кузин Л.Т. – М.: Учеб. пособие для студентов втузов. «Энергия», 1973. - С. 316 - 332.
- Гаджинский, А.М. Логистические решения в области складирования [Текст] / Гаджинский А.М. - М.: «IV Московский международный логистический форум», 2002. - С. 36 - 61.
- Новиков, Ф.А. Дискретная математика для программистов [Текст] / Новиков Ф.А. Санкт-Петербург: «Питер», 2006. - 364 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Володимир Олексійович Вдовиченко, Наталія Володимирівна Потаман, Олександр Петрович Калініченко, Олексій Вікторович Павленко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.