Визначення рівня варіативності матриці пасажирських кореспонденцій
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.9159Ключові слова:
пасажирська кореспонденція, комбінаторний аналіз, матриця кореспонденцій, цикл перетворення, ймовірність.Анотація
Наведено модель оцінки рівня варіативності матриці пасажирських кореспонденцій, яка враховує розмірність матриці. Визначено закономірність зміни кількості варіантів матриці пасажирських кореспонденцій при різних характеристиках транспортних зв’язків в місті та варіативності формування циклів перетворення матриці.Посилання
- Брайловский, Н. О. Моделирование транспортных систем [Текст] / Н. О. Брайловский, Б. И. Грановский. – М. : «Транспорт», 1978. – 125 с.
- Горбачов, П. Ф. Нова концепція моделювання потреб населення у трудових пересуваннях міським пасажирським транспортом [Текст] / П. Ф. Горбачов // Вісник Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. – 2009.– № 27. – С. 210 – 214.
- Горбачов, П. Ф. Оцінка впливу транспортних факторів на результати вибору людиною робочого місця [Текст] / П. Ф. Горбачов // Вестник ХНАДУ. – 2008. – № 43. – С. 86 – 91.
- Горбачёв, П. Ф. Влияние условий передвижения на выбор пары «жильё-работа» [Текст] / П. Ф. Горбачёв, А. В. Россолов // Сб. науч. трудов. Автомобильный транспорт. – 2007. – № 21. – С. 64 – 68.
- Горбачёв, П. Ф. Интервальное моделирование спроса на трудовые передвижения в крупнейших городах [Текст] / П. Ф. Горбачёв, А. В. Россолов, К. В. Костенко // Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. – 2011. – № 159. – С. 248 – 253.
- Виленкин, Н. Я. Комбинаторика [Текст] / Н. Я. Виленкин. – М. : Наука, 1969. – 328 с.
- Банди, Б. Основы линейного программирования : пер. с англ. [Текст] / Б. Банди, – М. : Радио и связь, 1989. – 176 с.
- Гмурман, В. Е. Теория вероятностей и математическая статистика : учеб. пособие для вузов [Текст] / В. Е. Гмурман. – 5-е изд. – М. : Высшая школа, 1977. – 479 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Александр Викторович Россолов, Евгений Владимирович Любый
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.