Результати впровадження програмно-методичного комплекса моделювання та оптимізації процесів забезпечення якості РЕА на стадії виготовлення
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.9171Ключові слова:
Технологічні процеси виготовлення РЕА, оптимізація технологічних процесів, програмно-методичний комплекс ОПТАНАнотація
Представлені результати використання програмно-методичного комплексу ОПТАН при вирішенні задач моделювання та оптимізації процесів забезпечення якості РЕА на стадії її виготовлення. Ефективність програмного забезпечення доведено на прикладах процесів виготовлення друкованих плат, а також універсальних осцилографів та підсилювачів. Сформульовані рекомендації щодо його використання для дослідження технологічних процесів виготовлення виробів електронної техніки, приладобудування тощоПосилання
- Бобало, Ю.Я. Системний аналіз якості виробництва прецизійної радіоелектронної апаратури [Текст] / Ю.Я. Бобало, М.Д. Кіселичник, Л.А.Недоступ; за ред. Л.А. Недоступа.–Львів: ДУ "Львів. політехніка", 1996.– 168 с.
- Недоступ, Л. А. Забезпечення якості та надій¬ності радіоелектронних пристроїв шляхом комплексної оптимізації процесів вироб¬ництва [Текст] / Л.А. Недоступ, Ю.Я. Бобало, М.Д. Кіселичник, О.В. Лазько // Вісник Національного університету „Львівська політехніка”. – 2005. – № 534: Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 45-51.
- Бобало, Ю.Я. Керування процесами формування та контролю заданих властивостей у виробництві електронних пристроїв [Текст]/ Ю.Я. Бобало, Л.А. Недоступ, М.Д. Кіселичник // Вісник Національного університету „Львівська політехніка”. – 2009. – № 637: Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 7-11.
- Bobalo Yu., Nedostup L., Nadobko O., Kiselychnyk M., Lazko O. OPTAN - Software for Modelling, Analysis and Optimization of Electronic Devices Process Improvement // Przeglad Elektrotechniczny (Electrical Review). – ISSN 0033-2097. - 2009. – R. 85. - NR 4. - P. 59-61.
- Програмний комплекс для вирішення задач моделювання та оптимального керування процесами забезпечення якості радіоелектронної апаратури / Кіселичник М.Д., Надобко О.В., Недоступ Л.А., Чирун Л.В., Шестакевич Т.В. // АВТОМАТИКА / AUTOMATICS-2011:: матеріали конф.,Львів - Л.: Вид-во Львів. політехніки, 2011. – С. 394-395.
- Надобко, О.В. Методи оптимізації процесів забезпечення якості РЕА на стадії виготовлення [Текс] / О.В. Надобко, Л.А. Недоступ, Л.В. Чирун, Т.В. Шестакевич // Вісник Національного університету „Львівська політехніка”. – 2011. – № 705: Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 237-242.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Юрій Ярославович Бобало, Андрій Петрович Бондарєв, Мирослав Дмитрович Кіселичник, Олег Васильович Надобко, Павло Васильович Тарадаха, Любомир Вікторович Чирун, Тетяна Валеріївна Шестакевич, Леонід Аврамович Недоступ
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.