Перспективи розвитку комбінованих перевезень
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.9177Ключові слова:
Контрейлерні перевезення, технологія, маршрути, контрейлерні терміналиАнотація
У статті представлені контрейлерні маршрути в прямому та міжнародному сполученні; технологія, розроблена в УкрДАЗТ, яка враховує технічні вимоги та обмеження для використання її на контрейлерних терміналах. Розглянуто особливості терміналів з довжиною вантажного фронту 1050м і 525м. Визначений економічний ефект при впровадженні оптимального варіантуПосилання
- Шилаєв, П.С. Підвищення ефективності процесу інтероперабельних перевезень вантажів на основі ресурсозберігаючих технологій.[Текст] / П.С. Шилаєв //Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня к.т.н. – 2012.
- Гапанович, В.А., Об организации контрейлерных перевозок на «пространстве 1520» [Текст]:/ В.А. Гапанович // Железнодорожній транспорт.– 2012. – №6.
- Шапкин, А.С. Выбор технико-технологических параметров системы контрейлерных перевозок на железнодорожных направлениях сети. [Текст] / А.С. Шапкин // Автореферат диссертации на соискание ученой степени кандидата технических наук. – 2005.
- Кизимиров, М.В., Экономическая оценка применения сочелененных платформ для перевозки трейлеров [Текст]:/ М.В. Кизимиров // Экономика железных дорог . – 2012. - №10
- Специальный выпуск Контрейлерные перевозки [Текст]: ООО «Редакция журнала «РЖД-партнер». – 2012р.
- Modalohr — система перевозки автотранспортних средств [Текст]: Железные дороги мира.– 2002. – №10.
- Котенко, А.М. Інтермодальні перевезення. Перспективи розвитку [Текст] / А.М. Котенко, П.С. Шилаєв //Зб.наук.праць. – Харків УкрДАЗТ. – 2009. – вип.54. – с.31-36.
- Информационно-деловой журнал «Столичный экспресс» [Текст]. –2010г. – Одесса. – с.2-22.
- Костюк, М.Д. Техніко-технологічне забезпечення інтермодальних та інтеропереробальних перевезень [Текст] / М.Д.Костюк, Ю.В.Дьомін // Залізничний транспорт України. – 2009. –№3.
- Кириллова, А.Г. Новые технологии перевозок – контрейлерные поезда. Европейские реалии и российские перспективы[Текст] / А.Г. Кириллова // Транспорт: наука, техника, управление. – 2010. – № 7. – С. 25-28.
- Состояние и перспективы развития мультимодальных (комбинированых) перевозок в Украине [Текст] // Транспорт. – №7. –2012г. –с.63-68.
- Котенко, А.М. Підвищення ефективності комбінованих перевезень. Удосконалення вантажної і комерційної роботи на залізницях України [Текст] / А.М. Котенко, В.Г Кушнірчук // Зб.наук.праць. –Харків: УкрДАЗТ. –2004. –Вип.62. – с.50-55.
- Стратегічні напрями розвитку транспортної галузі України у після кризовий період[Текст]. –К.:НІСД. –2011. – 48 с.
- Автоперевозчик журнал для профессионалов [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://perevozchik.com/ru/filling/y-2010.n-1.oid-226.html
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 А. М. Котенко, А. В. Світлична, П. С. Шилаєв, С. І. Пупена
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.