Удосконалення методичних підходів до побудови інтегрованих систем управління на підприємствах металургійної галузі
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.9180Ключові слова:
Інтегрована система управління, алгоритм, експертна оцінка, міжнародні стандартиАнотація
У роботі проаналізовано міжнародний довід та відповідні нормативно-методичні документи щодо розроблення інтегрованих систем управління. Запропоновано шляхи удосконалення наукових засад побудови інтегрованих систем управління на основі створення формалізованої комп’ютерної математичної моделі системи управління підприємств металургійної галузі та розгляду низки альтернатив з подальшим вибором найкращої для конкретного підприємства на підставі кількісної оцінкиПосилання
- Пилипенко, В. П. Несколько практических аспектов построения интегрированных систем менеджмента [Текст] / В.П. Пилипенко // Das Management – 2010. – № 4. – с. 75-78.
- Марцынковский, Д.А. Методы, принципы и подходы интеграции систем менеджмента [Текст] / Д.А. Марцынковский// Das Management – 2010. – № 4. – с. 17-24.
- Ганькевич, Т. В. Интегрирование требований международных стандартов в систему менеджмента организаций [Текст] / Т.В. Ганькевич// Das Management – 2010. – № 4. – с. 54-56.
- Графин В. И. Интегрированные системы менеджмента – основа устойчивого развития [Текст] / В.И. Графин // Менджмент качества –2009. – № 2. – с. 43-47.
- Віткін, Л.М. Інтеграція систем управління за окремими напрямами діяльності [Текст] / Л.М.Віткін, Г.І. Хімічева// Стандартизація, сертифікація, якість. – 2005. – № 5. – с. 53-58.
- Кук, Б. The integrated use of management system standards / Brenntag Canada Inc., – Режим доступу : /WWW/ URL: http://www.standardsmalaysia.gov.my/Case_Study_Annex.pdf2010.
- Віткін, Л.М. Сучасна система технічного регулювання: теорія і практика [Текст] / Л.М.Віткін, Г.І. Хімічева, А.С. Зенкін. – К.: Університет економіки та права "КРОК", 2006 – 494 с. — (Университетская книга).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Леонід Михайлович Віткін, Ганна Іванівна Хімічева, Олександр Іванович Паскевський, Ірина Анатоліївна Чорна
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.