Розробка методу оцінки деформаційних властивостей еластичних трикотажних полотен для корсетних виробів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.9188Ключові слова:
корсетні вироби, еластичні трикотажні полотна, розтяжність, еластичність, незворотна залишкова деформація.Анотація
В цій статті представлені результати досліджень показників пружно-еластичної деформації трикотажних полотен для корсетних виробів. Встановлено максимальне розтягування за умов відсутності незворотної залишкової деформації полотен. Запропонований новий метод випробувань при розтягуванні.Посилання
- Старкова, Г.П. Исследование и учет деформационных свойств высокоэластичных материалов при проектировании одежды [Текст] / Г.П. Старкова, И.А. Шеромова, А.В. Новикова // Известия ВУЗов. Технология текстильной промышленности. – 2008. – № 2С(307). – С. 28 - 32.
- Креденець, Н.Д. Вплив будови трикотажних полотен на фізико-механічні властивості спортивного одягу [Текст] / Н.Д. Креденець, Г.Ф. Пугачев-ський // Легка промисловість. – 1997. – № 1. – С. 60.
- Золотцева, Л.В. Разработка методологических основ проектирования технологии и процессов производства швейно-трикотажных изделий: дисс… д-ра техн. наук: 05.19.04. М.: МГУДТ. – 2007. – 447 с.
- Полотна трикотажные основовязаные эластичные. Методы испытаний при растяжении. ГОСТ 26435-85. – [Дата введения 1986 – 01 – 01]. – М.: Изд. стандартов, 1985. – 9 с.
- Полотна трикотажные основовязаные эластичные. Нормы при растяжении. ГОСТ 25190-82. – [Дата введения 1983 – 07– 01]. – М.: Изд. стандартов, 1982. – 4 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ірина Олексіївна Щербініна, Галина Терентіївна Костенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.