Моделювання поведінки флотореагента у технічній воді ГЗК при впровадженні флотації залізних руд
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.9257Ключові слова:
динаміка концентрації флотореагента, хвостосховище, процес сорбції, процес біодеструкції, схема обігу флотореагента.Анотація
У статті висвітлені питання моделювання поведінки флотореагента у хвостосховищі гірничо-збагачувального комбінату при впровадженні флотаційної доводки магнетитового концентрату з урахуванням надходження флотореагента у водогосподарську систему ГЗК, його сорбції, біодеструкції та відведення на локальні біоінженерні споруди (БІС) у складі надлишкових зворотних вод.Посилання
- Воронцов, И. Ломовая альтернатива [Электрон. ресурс]. – Режим доступу: http://minprom.ua/articles/42169.html. – Заголовок з екрану.
- Мировое производство DRI в январе 2011 года выросло на 2,8% [Электрон.ресурс]. – Режим доступу: http://minprom.ua/news/62202.html. – Заголовок з екрану.
- Богданов, О. С. Теория и технология флотации руд [Текст] / О. С. Богданов, И. И. Максимов, А. К. Поднек, Н. А. Янис. – М. : Недра, 1990. – 363 с.
- Дмитрієва, О. О. Екологічна безпека поверхневих водних об’єктів при впровадженні флотаційної доводки збагачення залізних руд [Текст] / О. О. Дмитрієва, О. Л. Тертичний, Г. В. Василенко // Екологічна безпека та природокористування: Зб. наук. пр. / М-во освіти і науки України, Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт., НАН України, Ін-т телекомунікацій і глобал. інформ. простору. – К., 2012. – Вип. 9 – С. 93-104.
- Родзиллер, И. Д. Прогноз качества воды водоемов – приемников сточных вод [Текст] / И. Д. Родзиллер. – М. : Стройиздат, 1984. – 263 с.
- Бронштейн, И. Н. Справочник по математике для инженеров и учащихся вузов [Текст] / И. Н. Бронштейн, К. А. Семендяев. – М. : Главная редакция физико-математической литературы, 1981. – 718 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олена Олексіївна Дмитрієва, Ганна Валеріївна Василенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.