Обгрунтування раціональних температурних режимів деформування полімерних матеріалів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.9428Ключові слова:
енергозбереження, технічні текстильні матеріали, режими деформування, термомеханічні залежності.Анотація
Доведена можливість створення поверхні виробу при повздовжньому деформуванні матеріалу з одночасним нагріванням. На основі розв’язання диференційного рівняння сумісності деформацій визначені параметри деформування і нагрівання, що забезпечують формування заданої поверхні. Необхідна температура для забезпечення процесу деформування визначена, як явна функція форми поверхні, що повинна одержуватись.Посилання
- Стебакова, Т. Г. Исследование и совершенствование технологии окончательной влажно-тепловой обработки [Текст] : дис. канд. тех. наук / Т. Г. Стебакова. — Орел, 2006. — 134 с.
- Лукина, Л. А. Совершенствование оборудования для влажно-тепловой обработки спортивной одежды из высокоэластичных материалов на предприятиях бытового обслуживания [Текст] : дис. канд. тех. наук / Л. А. Лукина. — М., 2010. — 140 с.
- Основы физики и химии полимеров [Текст] : учеб, пособие / Н. В. Михайлов, В. А. Шершнёв, Т. А. Шарай, В. Н. Кулезиев ; под общ. ред. В. Н. Кулезиева. — М. : Высш. школа, 1977. — 248 с.
- Рябчиков, М. Л. Методи апроксимації термомеханічних характеристик текстильних матеріалів [Текст] : монографія / М. Л. Рябчиков, С. В. Челишева, С. М. Вілков. — Х. : Новое слово, 2011. — 72 с.
- Горшков А. Г. Теория упругости и пластичности [Текст] / А. Г. Горшков, Э. И. Старовойтов, Д. В. Тарлаковский. — М. : Физматлит, 2002. — 416с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ольга Іванівна Волошина, Микола Львович Рябчиков
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.