Метод підключення електронних компонентів до автоматизованих вимірювальних комплексів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.9490Ключові слова:
електричний контроль, BGA-компонент, багатозондовий підмикальний пристрій, МЕМС-інтерфейс, автоматизований вимірювальний комплекс.Анотація
Запропоновано метод підключення виробів електронної техніки до автоматизованих вимірювальних комплексів на операціях електричного контролю. Розглянуто конструктивно-технологічні рішення розробленого контактного пристрою, представлені результати порівняння запропонованого інтерфейсу з аналогами.Посилання
- Ching-Mai, Ko. Надежность тестирования BGA-компонентов [Текст] / Ko Ching-Mai, Chen Ming-Kun, Huang Yu-Jung, Fu Shen-Li // Технологии в электронной промышленности. – 2009. – №4. – С. 38-42.
- Патент України № 95190. Мікроелектромеханічний багатозондовий підмикальний пристрій [Текст] / Борщев В. Н., Жарікова І. В., Кощій Л. Д., Лістратенко О. М., Невлюдов І. Ш., Палагін В. А., Проценко М. А., Разумов-Фризюк Є. А., Старченко О. П., Тертишний С. М., Тимчук І. Т., опубл. 11.07.2011, Бюл. № 13.
- Патент України № 98539. МЕМС-інтерфейс багатоточкових автоматичних контролюючих комплексів [Текст] / Невлюдов І. Ш., Палагін В. А., Размов-Фризюк Є. А., Жарікова І. В., Костенко З. І., опубл. 25.05.2012, Бюл. № 10.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Игорь Шакирович Невлюдов, Виктор Андреевич Палагин, Ирина Владимировна Жарикова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.