Особливості методу визначення динамічного навантаження кузова напіввагону
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.5628Ключові слова:
Кузов, наппівагон, власні модиАнотація
В статті представлені особливості запропонованого методу поетапного динамічного розрахунку на міцність кузова напіввагона з метою визначення динамічної завантаженості, розроблених на основі використання модального аналізуПосилання
- Фомін О.В Метод оцінки надійності елементів кузовів сучасних залізничних напіввагонів з урахуванням цензурування вибірки[Текст]/ О.В Фомін О.В. Бурлуцький// Зб. наукових. праць. – Донецьк: ДонІЗТ, 2012. – Вип.№.29.- С.215-221 -( Серия «Технические науки »).
- Solid Works компьютерное моделирование в современной практике [Текст]/ Алямовский А. А., Собачкин А. А., Одинцов Е. В.,Харитонович А. И., Пономарев Н. Б. — СПб.: БХВ-Петербург, 2005. —800 с.
- Нормы расчета и проектирования вагонов железных дорог МПС колеи 1520 мм (несамоходных) [Текст]. М.: ГосНИИВ-ВНИИЖТ, 1996. – 354с.
- Басов К.А. Ansys: справочник пользователя. [Текст]/ К.А Басов– М.: ДМК Пресс, 2005.-640 с.
- Разработка математической модели железнодорожного экипажа в программной среде автоматизированного синтеза уравнений движения [Текст]: Труды II Международной научно-практической конференции, 20-22 июня 2000 года: тези доповідей/ Информационные технологии в моделировании и управлении//. СПб.: Изд-во СПбГТУ,2000г., с.298-300 с.
- Гарг В.К.Динамика подвижного состава. [Текст]/ Гарг В.К., Дуккипати Р.В.– М.: Транспорт, 1988. – 391 с.
- Прогнозирование вибронагруженности кузовов полувагонов на основе математического моделирования [Текст]://Материалы V Всероссийской науч.-практ. конф., Брянск, 13-14 мая 2010 г.: тези докладов/ [под. ред. В.В. Кобищанова (ответст.ред.) и др.]. –БГТУ, 2010. - С. 60-62.
- Ronald S. Harichandran. Spatal variation of earthquake ground motion (What is it, how do we model it, and what are its engineering implications?):[Електроний ресурс] –Режим доступа: www.msu.edu/ HARICHAN/.
- Тарасевич Ю.Я. Ймовірнісні розрахунки на міцність та вібрацію [Текст]: навч. посіб. / Ю.Я. Тарасевич. – Суми: Сумський державний університет, 2010. – 203 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олексій Вікторович Бурлуцький
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.