Розгляд багато продуктової системи Канбан стосовно до процесу виробництва вагон-цистерн
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.24.2012.19831Ключові слова:
виробництво вагон-цистерн, система Канбан, мережа МарковаАнотація
Модель багатопродуктової системи Канбан, що представлена у вигляді послідовних фаз збирання продукції різних видів партіями, розглянута стосовно до процесу виробництва вагон-цистерн. Для математичного опису застосовано апарат мереж Маркова, в якості критеріїв оптимізації обрані: середня кількість запасів незавершеного виробництва в системі, середня кількість негайно задоволених вимог
Посилання
Сергеев В.И. Менеджмент в бизнес-логистике. М.: ФИЛИНЪ, 1997. – 772 с.
Kreig, G.N., H.Kuhn (2002b) Performance evaluation of two-stage multiproduct kanban sys-tems, IIE Transactions 40, 265-283.
С. Sendil Kumar, R. Panneerselvam (2007) Literature review of JIT-KANBAN system. Int J Adv Manuf Technol 32: 393-408.
Нагаєвський В.І. Методика моделирования системы Канбан на участе сборки вагон-цистер/ В.І. Нагаєвський, Ю.В. Булгакова // Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля: Науковий журнал. – Луганськ, 2011. – Вип. 14. – 2011. – С. 34-37.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.