Модернізація листопрокатного виробництва України: головні напрямки розвитку і перспектива
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.22.2011.21422Ключові слова:
модернізація, листовий прокат, двохвалковий кристалізатор, ультратонка штаба, швидкісна прокатка, нові прокатні стани, технологічні мастила, синхронні турборотори.Анотація
Розглянутийреальний стан листопрокатного виробництва України, приведені досягнення виробництва прокату в передових країнах світу, намічені перспективні шляхи розвитку і освоєння прогресивних технологій прокатки металів.
Посилання
Батис М. Новые технологии и оборудование для получения сверхтонкой горячекатаной полосы/М.Батис, П. Бобиг, М.Ротти // Сталь.-2004.-№3.-С.-30-32.
Капланов В.И. Динамика и трибоника высокоскоростной тонколистовой прокатки. Мировая тенденция и перспектива: монография / В.И. Капланов.-Мариуполь: Изд-во «Рената», 2008.- 456с.
Вильке Э. Электрооборудование и системы автоматизации для станов холодной прокатки / Э. Вильке // Труды второго конгресса прокатчиков.- М., 1998.-С.165-172.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.