Особливості деформаційного зміцнення у процесі розтягнення сталі Х70, загартованої з міжкритичного інтервалу
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.22.2011.21436Ключові слова:
штрипсова сталь Х70, міжкритичний інтервал, деформаційне зміцнення, крива розтягнення.Анотація
У роботі досліджено вплив структурного стану трубної сталі Х70, отриманого в результаті загартування з міжкритичного інтервалу на схильність до деформаційного зміцнення в процесі розтягання.
Посилання
Пилюшенко В.Л. Прочность и хрупкость конструкционной легированной стали/ В.Л. Пилюшенко, Б.Б. Винокур.- К.:Рипол, 2004.-324с.
Урцев В.Н. Влияние деформации в двухфазной области на кинетику аустенит-феррит превращения в стали 08Г2С / В.Н. Урцев, В.Д. Дегтярев, В.В. Мухин и др. // Сталь.- 2005.-№5.- С.75-84.
Конева Н.А. Природа стадий пластической деформации/ Н.А. Конева// Известия ВУЗов: Физика.-1998.-№2.-С.99 105.
Ниобийсодержащие низколегированные стали/ С, Хулка К., Матросов Ю.И., Морозов Ю.Д., Эфрон Л.И., Столяров В.И., Чевская О.Н.- М.: Интермет инжиниринг, 1999. -96с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.