Селективна активація доменних шлаків
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.23.2011.22889Ключові слова:
доменні граншлаки, активація, активність, гранулометричний склад, класифікаторАнотація
За результатами гранулометричних досліджень ТГШ та ПСМ-шлаків розроблена схема селективної активації доменних шлаків, які у два рази знижують необхідний об’єм подрібнення шлаку. Регулювання роботи класифікатора первинної класифікації дозволяє отримати гранулометричний склад з оптимальним розмірним рядом зерен високої реакційної здібності.
Посилання
Кравченко В. П. Активация доменных шлаков / В.П. Кравченко // Вісник ПДТУ, – 2010. – № 21. – С. 17-20.
Бутт Ю. М. Быстротвердеющий портландцемент. Сборник трудов по химии и технологии силикатов / Ю. М. Бутт. – М. – 1957. – 199 с.
Волжанский А.В. Минеральные вяжущие вещества / А.В. Волжанский, Л.Н. Попов // М.: Стройиздат, 1986. – 464 с.
Липилин А. Б. Селективная дезинтегральная активация портландцемента (СДАП) / А. Б. Липилин, Н. В. Коренюгина, М. В. Векслер // Строительные материалы. – 2007. – Июль. – С. 2-4.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.