Дослідження перенесення електродного металу при наплавленні алюмінієвих сплавів порошковим дротом
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.23.2011.22906Ключові слова:
порошковий дріт, наплавлення, алюмінієві сплави, імпульсний режимАнотація
Розглянуто характер перенесення електродного металу при наплавленні алюмінієвих сплавів порошковим дротом. Показано особливості перенесення залежно від режиму наплавлення. Запропоновано оптимальний режим імпульсно-дугового наплавлення, який забезпечує стабільність процесу, якісне формування наплавленого металу з високими експлуатаційними характеристиками.
Посилання
Патон Б.Е. Современные направления исследований и разработок в области сварки и прочности конструкций / Б.Е. Патон // Автоматическая сварка. – 2003. – № 19. – С. 7-13.
Потапьевский А.Г. Импульсно-дуговая сварка алюминиевых сплавов / А.Г. Потапьевский, В.Ф. Панчинский, А.Е. Вайнерман. – Л. : ЛДНТ, 1966. – 46 с.
Зусин В.Я. Сварка и наплавка алюминия и его сплавов / В.Я.Зусин, В.А.Серенко. - Мариуполь : Изд-во «Рената», 2004. – 468 с.
Роянов В.О. Дефекти та якість при зварюванні i спорідненихь процесах / В.О.Роянов, В.Я.Зусін, С.С.Самотугін. Підручник. – Маріуполь: Вид-во «Рената», 2010.-226 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.