Аналіз причин пошкодження підшипникового вузлу вала шламового насоса
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.23.2011.22915Ключові слова:
насос шламовий, підшипники, відмова, контроль технічного стану, діагностикаАнотація
Викладені результати аналізу пошкоджень підшипників шламового насоса, намічені заходи щодо комплексної технічної діагностики стану насоса з метою виявлення причин передчасного виходу з ладу підшипників його приводного валу.
Посилання
Кравченко В.М., Сидоров В.А., Буцукин В.В. Особенности повреждения подшипникового узла вала шламового насоса. - Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки: Зб. наук. праць. – Маріуполь: ПДТУ, 2011. – Вип. 22. – С. 236 – 240.
Элькин И.Л. Испытания угледобывающих машин / И.Л. Элькин, С.С. Казаков, Г.Е. Шевченко.– М.: Недра, 1980. – 287 с.
Кравченко В.М. Техническое обслуживание и диагностика промышленного оборудования / В.М. Кравченко. – Донецк: ООО «Юго – Восток Лтд», 2004. – 504 с.
Гребеник В.М. Повышение надёжность металлургического оборудования / В.М. Гребенник, А.В. Гордиенко, В.К. Цапко. – М.: Металлургия, 1988. – 688 с.
Михеев И.И., Попов Г.И. Смазка заводского оборудования. М.: «Машиностроение», 1987. – 212 с.
Седуш В.Я. Надежность, ремонт и монтаж металлургических машин. – К.: НМК ВО, 1992. – 368 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.