Дослідження впливу ступеня відновлення агломерату на його температурний інтервал розм’якшення
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.25.2012.29201Ключові слова:
когезія, доменна піч, плавлення, розм’якшення, порозность, температураАнотація
У статті розглянуто теоретичні основи розм’якшення агломерату. Проведені дослідження залежності температурного інтервалу розм’якшення агломерату від його ступеня відновлення. Результати роботи відображають реальний процес розм’якшення, який протікає в доменних печах.
Посилання
Фазовые превращения материалов при доменной плавке / И.Д. Балон, И.В. Буклан, В.Н. Муравьев, Ю.Ф. Никулин. – М. : Металлургия, 1984. – 152 с.
Тарасов В.П. Теория и технология доменного процесса / В.П. Тарасов, П.В. Тарасов. – М. : Интермет Инжиниринг, 2007. – 384 с.
Товаровский И.Г. Эволюция доменного процесса / И.Г. Товаровский, В.П. Лялюк. – Днепропетровск : Пороги, 2000. – 424 с.
Доменное производство : Справочное издание. В 2 томах. / Под ред. Е.Ф.Вегмана. - М. : Металлургия. 1989. – 496 с.
Руды железные, агломераты и окатыши. Метод определения температуры начала размягчения и температурного интервала размягчения. ГОСТ 26517-85. – действителен от 1985 – 04 – 09. – М.: Государственный комитет СССР по стандартам.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.