Вплив індукції подовжнього магнітного поля на проплавлення основного металу при дуговому наплавленні
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.25.2012.29363Ключові слова:
наплавлення, подовжнє магнітне поле, потоки рідкого металу у ванні, проплавлення основного металуАнотація
Показано, що при наплавленні постійне і змінне частотою 50 Гц подовжнє магнітне поле надає гальмівну дію на швидкість потоків рідкого металу у ванні, що призводить до зменшення ефективності проплавлення основного металу при наплавленні
Посилання
Болдырев А.М. Управление глубиной проплавления при дуговой сварке и наплавке с помощью продольного переменного магнитного поля / А.М. Болдырев, В.А. Биржев, А.В. Черных // Сварочное производство. – 1993. – № 6. – С. 30-31.
Ленивкин В.А. Определение скоростного напора плазмы сварочной дуги / В.А. Ленивкин, П.И. Петров, Н.Г. Дюргеров // Сварочное производство. – 1984. – № 7. – С. 3-4.
О формировании сварного шва в продольном магнитном поле при аргонодуговой сварке / В.Н. Селяненков и др. // Сварочное производство. – 1975. – № 11. – С. 5-7.
Размышляев А.Д. Особенности проплавления основного металла при дуговой наплавке в продольном магнитном поле / А.Д. Размышляев, М.В. Миронова // Автоматическая сварка. – 2008. – № 8. – С. 24-28.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.