Методика оцінки та аналізу пропускної спроможності технічних пристроїв вантажної станції металургійного підприємства
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.25.2012.29563Ключові слова:
вантажна станція, пропускна здатність елементів станції, еквівалентні вагонопотоки, технологічні операції, технічні пристроїАнотація
У статті наведена методика оцінки та аналізу пропускної спроможності окремих елементів вантажної станції. Вона заснована на зіставленні розрахункової і необхідної пропускної спроможності даних елементів. У роботі обґрунтована необхідність введення в модель коефіцієнтів резерву пропускної здатності елементів станції
Посилання
Заглядимов Д.П. Организация движения на железнодорожном транспорте / Д.П. Заглядимов, А.П. Петров, Е.С. Сергеев, В.А. Буянов. – М. : Транспорт, 1985. – 552 с.
Боровикова М.С. Организация движения на железнодорожном транспорте / М.С. Боровикова. – М. : Маршрут, 2003. – 368 с.
Акулиничев В.М. Организация перевозок на промышленном транспорте / В.М. Акулиничев. – М. : Транспорт, 1983. – 219 с.
Левин Д.Ю. Диспетчерские центры и технология управления перевозочным процессом: учеб. пособие / Д. Ю. Левин. – М. : Маршрут, 2005. – 760 с.
Сток Дж.Р. Стратегическое управление логистикой / Дж.Р. Сток, Д.М. Ламберт. – М. : ИНФРА-М, 2005. – 797 с.
Александров А.Э. Математическая модель в автоматизированной системе управления согласованной доставкой грузов / А.Э. Александров. – Транспорт: наука, техника, управление. – 2006. – № 11. – С. 37-39.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.