Вплив легування вторинним матеріалом на карбідну фазу сталі 3Х2В8Ф
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.26.2013.29928Ключові слова:
вторинний вольфрам, штампова сталь, морфологія та хімічний склад карбідів, феровольфрамАнотація
В роботі розглядається вплив легування вторинним вольфрамом на морфологію та хімічний склад карбідної фази штампової сталі для гарячого деформування 3Х2В8Ф. Встановлена подібність результатів дослідження експериментальної та базової сталі. Висуваються рекомендації щодо заміни феровольфраму експериментальним лігатурами, що дасть значний економічний ефект
Посилання
Глотка О.А. Дослідження важкотопкого брухту, що містить вольфрам / О.А. Глотка, А.Д. Коваль, Л.П. Степанова // Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні – 2007.- №1. – С. 17 – 20.
Позняк Л.А. Штамповые стали / Л.А. Позняк, Ю.М. Скрынченко, С.И. Тишаев – М.: Металлургия, 1980.- 224 с.
Глотка О.А. Структура і властивості інструментальної штампової сталі для гарячого деформування, легованої вторинним вольфрамом / О.А. Глотка, А.Д. Коваль // Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні – 2010.- №2.- С. 33-36.
Глотка О.А. Термоциклювання штампової сталі 3Х2В8Ф, що виплавлена з використанням вольфрамового брухту / О.А. Глотка, А.Д. Коваль, В.Л. Грешта // Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні – 2012.- №2.- С. 10-16.
Глотка О. А. Розробка та аналіз структурно-фазового стану Ni-W та Fe-W стопів на основі важкотопкого W-Ni-Fe брухту для легування спеціальних матеріалів у газотурбобудуванні [Текст] : дис. канд. тех. наук / О. А. Глотка. – Запоріжжя, 2011. - 166 с. – Бібліогр. : с. 142-166.
Глотка О.А. Використання важкотопкого брухту для виготовлення Fe-W лігатури / О.А. Глотка, А.Д. Коваль // Вісник двигунобудування.- 2008.- №2.- С. 164-170.
Справочник по инструментальным сталям / В.И. Канюка, В.Н. Терехов, А.Н. Мороз и др. под ред. Ю.Ф. Тернового.- Х.: «Металлика», 2008.- 224 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.