Експериментальне дослідження кінетики згорання одиночних вугільних частинок
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.26.2013.30108Ключові слова:
газифікація, вугільна частинка, експериментальні дослідження, реакційна здатністьАнотація
Розроблено експериментальний метод дослідження згоряння одиночних вугільних частинок, що дозволяє визначати реакційну здатність вугілля різних типів. Показано можливість, за допомогою даного методу, визначати час згоряння частинок вугілля для фракції до 160 мкм експериментально, і для фракції до 25 мкм розрахунком, на підставі експериментальних даних. Показана простота даного методу в порівнянні з існуючими. Експериментальні дослідження поведені на електродному графіті в повітряному і кисневої середовищах
Посилання
Бабий В.И. Горение угольной пыли и расчёт пылеугольного факела / В.И. Бабий, Ю.Ф. Куваев. – М.: Энергоатомиздат, 1986. – 208 с.
Essenhigh R.H. Kinetics of coal combustion: The influence of oxygen concentration on the burning-out time of single particles / R.H. Essenhigh, G. Beeston // J. Phys. Chem. – 1963. – Vol.67 – P. 1349.
Bejarano P.A. Single coal particle combustion in O2/N2 and O2/CO2 enviroments / P.A. Bejarano, Y.A. Levendis // Comb. and Flame. – 156. – 2008. – P. 270-287.
Резняков А.Б. Горение натурального твердого топлива / А.Б. Резняков [и др.]. – Алма-Ата: Наука, 1968. – 410 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.