Новий погляд на градієнти концентрації елементів у сталеплавильній ванні металу
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.27.2013.30493Ключові слова:
рідка сталь, безрозмірні концентрації елементів і температурАнотація
Запропонована формула для обчислення градієнтів концентрації елементів і температур по висоті сталеплавильної ванни у безрозмірних відсотках на метр її глибини. По формулі узагальнені літературні дані з цього питання
Посилання
Строганов А.И. Распределение примесей по глубине металла в ваннах дуговых электропечей / А.И. Строганов, Ю.А. Пыльнев // Тепло- и массобменные процессы в ваннах сталеплавильных агрегатов. – М.: Металлургия, 1975. – С. 312-321.
Ойкс Г.Н. Механизм выгорания углерода в мартеновской печи / Г.Н. Ойкс, Ю.М. Максимов, Е.А. Калужский // Технологические, физико-химические и механические свойства стали. – М.: Металлургиздат, 1949. – С. 46-61.
Непрерывный контроль температуры жидкой стали в период доводки мартеновской плавки / В.С. Кочо, Г.В. Самсонов, А.Г. Стрельченко, П.С. Кислый. – Киев: Редакция литературы по горному делу и металлургии. – 1965. – 228 с.
Состав металла по горизонтам ванны 500-т мартеновской печи и обезуглероживание стали / Е.В. Челищев [и др.] // Физико-химические основы производства стали. Труды 5-ой научно-технической конференции. – М.: Металлургиздат, 1961. – С. 511.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.