До питання про методику проектування приводу машин з врахуванням пружних властивостей опор
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.27.2013.31540Ключові слова:
привід, проектування, жорсткість опор, виключення резонансуАнотація
Запропонована методика вибору конструктивних параметрів приводів машин, що виключає роботу машин в небезпечних резонансних режимах. Методика враховує можливу незбалансованість роторів машин, пружну деформацію їхніх елементів і пружні властивості опорних конструкцій. В якості прикладу застосування методики проектування був розглянутий механізм приводу нахилу конвертора
Посилання
Пановко Я.Г. Основы прикладной теории упругих колебаний / Я.Г. Поновко. – М.: Машиностроение, 1967. – 316 с.
Тимошенко С.П. Колебания в инженерном деле / С.П. Тимошенко. – М.: Физматгиз, 1960. – 472 с.
Большаков В.И. Динамика крупных машин / В. И. Большаков. – М.: Машиностроение, 1969. – 214 с.
Буцукін В.В. Удосконалення електромеханічного багатодвигунового приводу нахилу конвертера з метою зменшення навантажень в перехідних режимах: дис. канд. техн. наук. – Дніпропетровськ, 2004. – 210 с.
Лоза О.А. Вимушені коливання ротора на пружних опорах / О.А. Лоза, Т.М. Карпенко, О.Р. Тиненік // Вісник Приазовського державного технічного університету, Сер.: Технічні науки ISSN 2225-6733: Зб. наук. праць. – Маріуполь, ДВНЗ «ПДТУ», 2012. – Вип. 25. – С. 196-207.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.