Моделювання теплової роботи футеровки 160 т кисневого конвертеру з урахуванням гарнісажу
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.28.2014.33537Ключові слова:
кисневий конвертер, футеровка, циклічність плавки, рівняння теплопровідностіАнотація
Розроблена модель, вирішена система рівнянь теплопроводності для футеровки. Отримано розподіл температури в циліндричній частині футеровки 160 т кисневого конвертеру з урахуванням циклічності та наварювання захисної скориночки, наприклад, при факельному торкретуванні
Посилання
Теория и практика факельного торкретирования футеровки 160 т кислородных конвертеров / П.С. Харлашин, А.А. Ларионов, А.К. Харин, Н.О. Чемерис // Новые огнеупоры. − 2010. − №7. − С. 5-9.
Пицида В.И. О механизме износа периклазоуглеродистых огнеупоров в конвертере / В.И. Пицида, Б.М. Бойченко, М.С. Тарнавский // Металлургическая и горнорудная промышленность. – 2003. – №8. – С. 98-101.
Дульнев Г.Н. Применение ЭВМ для решения задач теплообмена / Г.Н. Дульнев, В.Г. Парфёнов, А.В. Сигалов. – М: Высшая школа, 1990. – 207 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.