Теоретичні основи автоматизованого проектування складальних креслень валків колесопрокатний станів вертикального типу
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.28.2014.33551Ключові слова:
колесопрокатний стан вертикального типу, складальне креслення натискного і еджерних валків, метод проектування, комп'ютерна програмаАнотація
Створено теоретичні основи, новий метод і комп'ютерну програму проектування складальних креслень натискного і еджерних валків колесопрокатних станів вертикального типу. Передбачена візуалізація складального креслення, що проектується, і цифрової інформації про відстані між валками, а також між ними і колесом, що прокатується, в тому числі і з урахуванням переточувань цих валків
Посилання
Копперс У. Производство железнодорожных колес на высоком техническом уровне / У. Копперс, М. Кунц // Черные металлы. 2006. – № 3. – С. 75-79.
Яковченко А.В. Проектирование профилей и калибровок железнодорожных колес: монография / А.В. Яковченко, Н.И. Ивлева, Р.А. Голышков. – Донецк: Донецкий национальный технический университет, 2008. – 491 с.
Компьютерное проектирование калибров и построение чертежей наклонных, нажимных и главных валков колесопрокатных станов / А.В. Яковченко, С.А. Снитко, Собхи Хасан, Н.И. Ивлева // Металл и литье Украины. – 2005. – № 1-2. – С. 26-30.
Новый способ и рациональные режимы прокатки колес / А.В. Кушнарев, А.А. Васильев, В.Д. Шестак, А.А. Богатов // Сталь. – 2010. – № 5. – С. 83-85.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.