Діаграми оптимального розподілу навантажень між котлами ТЕЦ
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.28.2014.33564Ключові слова:
котел, ККД, навантаження, втрати, відносні прирости, оптимізація, діаграма режимівАнотація
Проаналізовано зміни статей втрат і ККД котла від навантаження, побудовані енергетичні характеристики, розроблена математична модель для оптимального розподілу навантажень між паралельно працюючими котлами. Результати дозволять знизити експлуатаційні витрати при виробництві теплової енергії
Посилання
Правила будови і безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів. ДНАОП 0.00-1.08-94, К.:1998. – 422 с.
ГКД 34.09.151-94. Перегляд (розробка) енергетичних характеристик обладнання, порядок визначення нормативних питомих втрат та заощадження палива на енергопідприємствах.
Положення.
Инструкция по технологии контроля потерь тепла с уходящими газами и КПД энергетических агрегатов. ПТП Укрэнергочермет. Харьков, 1986г.
Эколого-теплотехнические испытания котла ЦКТИ-75/39Ф-2-4 (ст. №7-9) ТЭЦ-1 ОАО «ММК им. Ильича». Технический отчет. Мариуполь, 2001г.
Трембовля В.И. Теплотехнические испытания котельных установок / В.И. Трембовля, Е.Д. Фингер. – М.: Энергоатомиздат, 1991. – 384 с.
Янкелевич В.И. Наладка газомазутных промышленных котельных / В.И. Янкелевич. – М.: Энергоатомиздат, 1988. – 216 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.