Ефективний метод розв’язку задачі про сталі коливання симетричних прямокутних областей загального вигляду
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.29.2014.39235Ключові слова:
гармонійні коливання, метод суперпозиції, ізотропіяАнотація
У статті розглядається розв’язок задачі про вібродеформаціі елементів конструкцій і деталей машинобудування поперечно-неоднорідного прямокутного перетину загального вигляду. Структурна неоднорідність призводить до концентрації напружень на межах розділу і в кутових точках перетину і визначає міцність деталі в цілому. Аналітичне рішення задачі будується за допомогою модифікації методу суперпозиціїПосилання
Гринченко В.Т. Гармонические колебания и волны в упругих телах / В.Т. Гринченко, В.В. Мелешко. – Киев : Наукова думка, 1981. – 283 с.
Гринченко В.Т. Равновесие упругих тел канонической формы / В.Т. Гринченко, А.Ф. Улитко. – Киев : Наукова думка, 1985. – 280 с.
Белоконь А.В. Об одном методе решения задач теории упругости для тел конечных размеров / А.В. Белоконь // Докл. АН СССР. – 1977. – Т. 233. – №1. – С. 56-59.
Вовк Л.П. Виброабразивное изнашивание анизотропных неоднородных прямоугольных в плане деталей / Л.П. Вовк, Е.В. Лупаренко // Вопросы вибрационной технологии: Межвуз. сб. научных статей. – Ростов-на-Дону: ДГТУ, 2001. – С. 125-130.
Вовк Л.П. Симметричные колебания электроупругой пластины / Л.П. Вовк // Известия СКНЦ ВШ. – 1982. – №3. – С. 42-45.
Вовк Л.П. Об установившихся колебаниях электроупругой пластины переменной толщины / Л.П. Вовк, А.В. Белоконь // Прикладная механика. – 1982. – Т. 18. – №5. – С. 93-97.
Аксентян О.К. Особенности напряженно – деформированного состояния плиты в окрестности ребра / О.К. Аксентян // Прикладная механика. – 1967. – Т. 31. – №1. – С. 178-186.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.