Джерело живлення для електродугового зварювання з підвищеною енергоефективністю
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.29.2014.39240Ключові слова:
зварювальний струм, постійна складова, послідовний активний фільтрАнотація
У статті розглянуто вплив постійної складової зварювального струму при TIG процесі на обладнання і технологію зварювання. Розглянуто відомі способи її компенсації. Запропоноване джерело живлення для електродугового зварювання змінним струмом, використання якого дозволить усунути постійну складову вторинного струму зварювального трансформатору, збільшити коефіцієнт потужності зварювального трансформатора та покращити технологію зварювання за рахунок покращення стабільності струму зварювальної дугиПосилання
Закс М.М. Трансформаторы для электродуговой сварки / М.М. Закс, Б.А. Каганский, А.А. Печенин. – Л.: Энергоатомиздат. Ленингр. отделение, 1988. – 136 с.
Солодский С.А. Источники питания для дуговой сварки: учебное пособие / С.А. Со-лодский, О.Г. Брунов, Д.П. Ильященко // Юргинский технологический институт – Томск: Изд-во Томского политехнического университета, 2012. – 165 с.
Бурлака В.В. Джерело живлення для дугового GTAW зварювання змінним струмом / В.В. Бурлака, С.В. Гулаков, С.К. Поднебенна, О.Л. Мостинець // Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, спеціалістів, аспірантів «Енергетика, енергозбереження на початку ХХІ століття», 20 березня 2014. – Маріуполь: ДВНЗ «ПДТУ», 2014. – С. 13.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.