Відходи у будівельній індустрії Древнього Риму
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.30.2015.52845Ключові слова:
відходоутворення, будівництво, енерговитрати, Древній РимАнотація
У статті показана природа відходоутворення будівельної індустрії Древнього Риму на прикладі будівництва водопроводів, віадуків, доріг, культових будівель і споруд. Дана характеристика будівельним матеріалам і кількісна характеристика відходів. Приведені розрахунки енерговитрат та існуючі в Древньому Римі система організації праці. Показані результати розрахунків теоретичного мінімуму відходоутворення з використанням відомих методик. Побудована діаграма для розрахунку теоретичного мінімуму відходоутворення у будівельних технологіях Древнього РимуПосилання
Информационный ресурс: http://ysa34.ru/article/ancientry.php.
Информационный ресурс: http://Konan.3dn.ru/publ/72-1-0-164.
Информационный ресурс: http://eco-green-vita.com/ru/articles/item/468.
George F. The Roman Aqueduct of Nimes / F. George, W. Hauck // Scientific American. – 1989. – № 3. – Рp. 98-104.
Trevor Hodge A. Siphons in Roman Aqueducts / A. Trevor Hodge // Scientific American. – 1985. – № 6. – Рp. 114-119.
Информационный ресурс: http://vogean.com/katalog/155/index.php.
Информационный ресурс: http://Architectures.blogspot.com/2011/04/blog-post_11.html.
Информационный ресурс: http://konglomerat-spb.ru/istoria_betona_rim.shtml.
Информационный ресурс: http://Betony.ru/istoritelnie-materialy.php.
Подолинский С.А. Труд человека и его отношение к распределению энергии / С.А. Подолинский. – М. : Белые Альвы, 2005. – 143 с.
Одум Г. Энергетический базис человека и природы / Г. Одум, Э. Одум. – М. : Прогресс, 1978. – 312 с.
Волошин В.С. Природа отходообразования (в приложении к управлению отходами) / В.С. Волошин. – Мариуполь : Рената, 2007. – 666 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.