Ефективність управління транспортною системою промислового підприємства (на прикладі галузі вагонобудування)
DOI:
https://doi.org/10.31498/2225-6733.31.2015.73094Ключові слова:
транспортна система промислового підприємства, логістичні витрати, управління транспортною системою, теорія нечітких множинАнотація
Розкрито особливості ефективного управління транспортною системою промислового підприємства (ТС ПП) в умовах зовнішнього та внутрішнього середовища, що постійно змінюється. Сформульована задача управління ТС ПП з точки зору підвищення ефективності системи за рахунок зниження логістичних витрат. Для рішення поставленої задачі управління ТС ПП розроблені процедури прийняття рішень з управління параметрами вантажопотоків в ТС ПП, засновані на застосуванні методів багатокритеріального прийняття рішень та теорії нечітких множинПосилання
Бабушкин Г.Ф. Микрологисическая система управления процессами межцеховых перевозок на машиностроительных заводах / Г.Ф. Бабушкин, А.А. Лебедь // Вісник Східноукраїнського нац. ун-ту ім. В. Даля. – Луганськ, 2010. – № 10 (152), Ч. 1. – С. 25-28.
Бабушкін Г.Ф. Принципи автоматизації інформаційних потоків у системі управління процесами міжцехових перевезень машинобудівних та металургійних підприємств / Г.Ф. Бабушкін, І.М. Райда, Т.В. Харченко // Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні. – 2009. – № 2. – С. 150-153.
Канбан и «точно вовремя» на Toyota : менеджмент начинается на рабочем месте. – М. : Альпина Бизнес Букс, 2008. – 218 c.
Луис Р. Система Канбан. Практические советы по разработке в условиях вашей компании / пер. с англ. Е.В. Журиной; под науч. ред. Э.А. Башкардина. – М. : Стандарт и качество, 2008. – 216 с.
Сергеев В.И. Менеджмент в бизнес-логистике / В.И. Сергеев. – М. : Филинъ, 1997. – 772 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Журнал "Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Технічні науки" видається під ліцензією СС-BY (Ліцензія «Із зазначенням авторства»).
Дана ліцензія дозволяє поширювати, редагувати, поправляти і брати твір за основу для похідних навіть на комерційній основі із зазначенням авторства. Це найзручніша з усіх пропонованих ліцензій. Рекомендується для максимального поширення і використання неліцензійних матеріалів.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи в цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди, які стосуються неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.