Кибернетический поход к построению системы интенсификации учебного процесса в вузе (аспект структуризации)
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1485Ключові слова:
Iнтенсифікація, інформаційні технології, кібернетичний підхідАнотація
Запропоновано інтегральний алгоритм формування науково-інноваційного багаторівневого комплексу інтенсифікації навчального процесу з використанням інформаційних технологій, отримана декомпозиційна ієрархічна структура підсистемПосилання
- Технологии интенсификации учебного процесса в образовательном учреждении: диссертация ... кандидата педагогических наук: 13.00.01 / Безбородова Светлана Валентиновна; [Место защиты: Нижегор. гос. архитектур. -строит. ун-т] – Нижний Новгород, 2008 – 206 с.
- Трещевский, Ю.И. Применение кибернетической модели анализа и проектирования организационных изменений в бизнес-системах / Ю.И. Трещевский, М.Б. Табачникова // Экономический анализ: теория и практика. – 2006. – № 15. – С. 2-10.
- Моргунова, О. Н. Информационная система как источник данных для оценки уровня эффективности объектов и процессов в сфере высшего образования [Текст] / О. Н. Моргунова // VI Всероссийская науч.-техн. конф. "Теоретические и прикладные вопросы современных информационных технологий", 25–31 июля 2005 г. (г. Улан-Удэ) : материалы : в 2 ч. / Вост.-Сиб. гос. технологич. ун-т. – Улан-Удэ: Изд-во ВСГТУ, 2005. – Ч. 2. – С. 286–289.
- Мазурок Т.Л. Логико-математическая модель управления обучением / Т.Л. Мазурок // УСиМ. – 2009. – № 2. – С. 34–42.
- Селезнева Н.А., Субетто А.И. Теоретико-методологические основы качества высшего образования (научный доклад) [Электронный ресурс] / Режим доступа: www/ URL: http://www.trinitas.ru/rus/doc/ 0012/001a/00120115.htm ‒ Загл. с экрана.
- Лаврентьев Г.В. Инновационные обучающие технологии в профессиональной подготовке специалистов / Г.В. Лаврентьев, Н.Б. Лаврентьева, Н.А. Неудахина. Ч.2.– Барнаул: Изд-во Алт. ун-та, 2002. – 232с.
- Никин А.Д. Информационные технологии в обучении. [Электронный ресурс] / Режим доступа: www/ URL: http://asu.ugatu.ac.ru/ library/46/ito_lekciya_3_asoi.pdf. ‒ Загл. с экрана.
- Селезнева Н.А. Автоматизация проектирования систем управления качеством высшего образования /Дис. на соиск. уч. степени д-ра техн. наук.- Воронеж. ‒ 1999.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Нина Олеговна Ризун
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.