Розробка основного критерію впровадження спецсмуг на перегонах вулиць для громадського транспорту
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2259Ключові слова:
Cпеціальна смуга, перегін вулиці, критерій впровадженняАнотація
У статті шляхом теоретичного аналізу встановлено доцільність впровадження спеціальних смуг на перегонах вулиць для громадського транспорту і сформульовано її як граничну інтенсивність пасажирського рухуПосилання
- Вікович І. А. Удосконалення руху громадського транспорту шляхом організації «швидких автобусних перевезень» на існуючій вулично-дорожній мережі міста / І. А. Вікович, Р. М. Зубачик // Матеріали міжнародної науково-практичної конференції «Забезпечення руху та комфорту дорожнього руху: проблеми та шляхи вирішення», Харків, 17–18 травня 2011 р./ Харків – 2011.
- С. – 73-77.
- Рэнкин В.У. Автомобильные перевозки и организация дорожного движения. / В.У. Рэнкин, П. Клафи, С. И. Халберт др. – М.: Транспорт, 1981. – 592 с.
- Bus rapid transit / Planning guide /New York.: 3ed edition – June, 2007.
- Шелков Ю. Д. Организация дорожного движения в городах: методическое пособие / Ю. Д. Шелков. Научно-исследовательский центр ГАИ МВД России. – М.: 1995. – 143 с.
- Кременец Ю.А. Технические средства организации дорожного движения: учеб. для вузов. / Ю.А. Кременец, М.П. Печерский, М.Б. Афанасьев – М.: ИКЦ «Академкнига», 2005. – 279 с.
- Клинковштейн Г. И. Организация дорожного движения: учеб. для вузов. – 5-е изд. / Г. И. Клинковштейн, М. Б. Афанасьев – М.: Транспорт, 2001. – 247 с.
- Сильянов В. В. Транспортно-эксплуатационные качества автомобильных дорог и городских улиц: учебник для студ. высш. учебн. заведений / В. В. Сильянов, Э. Р. Домке.— М.: ИЦ «Академия», 2008.— 352 с.
- Гаврилов Е. В. Системологія на транспорті. Підручник у 5 книгах. Кн.1: Основи теорії систем і управління. / Е. В. Гаврилов., М. Ф. Дмитриченко, В. К. Доля, О. Т. Лановий, І. Е. Линник, В. П. Поліщук – К.: Вища школа, 2005. – 344 с.
- Иносэ Х. Управление дорожнім движением // Под ред. М.Я. Блинкина: Пер. с англ. / Х. Иносэ, Т. Хамада – М.: Транспорт, 1983. – 248 с.
- Гук В. І. Транспортні потоки: теорія та її застосування в урбанізації / В. І. Гук, Ю.М. Шкодовський: монографія. – Х.: Золоті сторінки, 2009. – 232 с.
- Хомяк Я.В. Организация дорожного движения. / Я.В. Хомяк – К.: Вища школа, 1986. – 270 с.
- Сильянов В.В. Теория транспортных потоков в проектировании дорог и организации дорожного движения. / В.В. Сильянов – М.:Транспорт,1977. – 303 с.
- Гаврилов Е.В. Організація дорожнього руху / Е.В. Гаврилов, М.Ф. Дмитриченко, В.К. Доля. – К.: Знання України, 2007.– 452 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ігор Андрійович Вікович, Роман Михайлович Зубачик
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.