Проблемы литейной оснастки и современные способы их решения
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.2276Ключові слова:
Tехнології швидкого прототипування, композитні матеріалиАнотація
Надано загальний аналіз характеру виникнення дефектів ливарного оснащення. Описані основні механізми виникнення і сучасні міри усунення їх за допомогою впровадження технологій швидкого прототипування і їх матеріалівПосилання
- Скородумов С.В. Создание и развитие систем компактного интеллек-туального производства // Литейное производство. - 1999. № 7. - С. 28-33.
- Гейтс Б. Дорога в будущее. / Пер. с англ. - М.: Издательский отдел «Русская Редакция», ТОО «Channel Trading Ltd.», 1996. -с. 312.
- Трегубов Г.П. Инновационные проблемы модернизации производственной среды для рынка наукоемкой продукции // Литейное производство. - 2004. № 4. - С. 2-4.
- Шаюков С., Майхорн К. Международная выставка EUROMOLD-2003 (г.Франк-фурт-на-Майне) // Литейное производство. - 2004. № 4. - С. 32-34.
- Ищенко В.В., Федотов В.А. Настольный учебно-технический комплекс для мелкосерийного изготовления отливок // Литейное производство. - 2004. № 4. - С. 35-38.
- Бояринцев А.В. Проекты «АБ Универсал» в производстве литейной оснастки // Литейное производство. - 2004. № 4. - С. 22-24.
- Таран Б.П., Витязев Ю.Б., Тринева Т.Л. Реальное применение стереоли-тографии в литейном производстве // Процессы литья. - 2003. № 4. - С. 44-46.
- Таран Б.П., Тринева Т.Л. Внедрение прогрессивных технологий в литейное производство в сочетании с традиционными // Вестник НТУ «ХПИ». - 2005. № 23. - С. 181-185.
- Кечин В.А., Селихов Г.Ф., Афонин А.Н. Проектирование и производство литых заготовок: Учеб. пособие /Владим. гос. ун-т. Владимир, 2002. - 228 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Татьяна Леонидовна Тринева
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.