Формирование функции управляющих воздействий системы управления проектами на основе подобия с системой движения галсами
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2524Ключові слова:
вектор керуючих впливів, проекція вектора, модель, проект, рух вітрильника галсамиАнотація
На основі подоби систем управління проектами та руху вітрильника галсами знайдена функція керуючих впливів системи "вітрильник". Показані залежності керуючих впливів від умов зовнішнього оточення. Наведені отримані математичні залежності моделі.Посилання
- Тесленко П.А. Стратегия и тактика развития проектов на основе закона Тернера-Руденко/ П.А.Тесленко // Управління проектами та розвиток виробництва: Зб.наук.пр. – Луганськ : вид-во СНУ ім. В.Даля, 2009. — №1(29). — С. 98 – 105.
- Тесленко П.А. Модель управления движения галсами на основе закона Тернера-Руденко/ П.А. Тесленко // Управління проектами та розвиток виробництва: Зб. наук. пр. – Луганськ : вид-во СНУ ім. В.Даля, 2009. — №2(30). — С. 113 – 118.
- Тернер Дж. Родни. Руководство по проектно-ориентированному управлению / Родни Тернер / Пер. с англ. под. общ. ред. Воропаева В.И. – М. : Изд. дом Гребенщикова, 2007. — 552 с.
- Руденко С.В. Формулировка научного положения Тернера о развитии проектов в форме закона / С.В. Руденко // Тези доп. VІ міжнар. конф. ”Управління проектами у розвитку суспільства” // Відп. за випуск С.Д. Бушуєв. — К. : КНУБА, 2009. — С. 161 – 163.
- Ярошенко Р.Ф. Моделі класу «рушійні сили-опір» в управлінні фінансуванням та впровадженням проектів : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук: спец. 05.13.22 ”Управління проектами та програмами” / Ярошенко Руслан Федорович. — К., 2009. — 19 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Виктор Дмитриевич Гогунский, Павел Александрович Тесленко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.