Особливості розрахунку режимів світлофорного регулювання при здійсненні управління за сигнальними групами
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2014.26270Ключові слова:
світлофор, оптимізація, окремі напрями, сигнальна група, цикл, контроль, алгоритмАнотація
Проаналізовані принципи управління світлофорною сигналізацією «за фазами» та «за напрямками». Описано спосіб формування сигнальних груп на основі аналізу конфліктності напрямів світлофорного регулювання. Визначено підхід до оптимізації режимів світлофорного регулювання за такими критеріями: кількість сигнальних груп, тривалість світлофорного циклу, конфліктність напрямів регулювання.
Посилання
- Kremenec, Ju. A., Pecherskij, M. P., Afanas'ev, M. B. (2005). Tehnicheskie sredstva organizacii dorozhnogo dvizhenija. M.: IKC Akademkniga, 279.
- Eresov, B. I., Rjabec', Ja. V. (2001). Konflіktnі situacії ta bezpeka ruhu pіshohodіv. Bezpeka dorozhn'ogo ruhu Ukraїni. Nauk.–tehn. vіsnik, 2, 10, 24–30.
- Eresov, V. І., Ponomarenko, L. A. (2006). Mіnіmіzacіja sumi perehіdnih іntervalіv pri upravlіnnі za signal'nimi grupami. Zb. nauk. prac' Mіzhnarodnoї naukovoї konferencії "Transport + logіstika 2006".
- Sacks, G., Rayner, M., Swinburn, B. (2009). Impact of front-of-pack ‘traffic-light’nutrition labelling on consumer food purchases in the UK. Health promotion international, 24(4), 344-352. http://dx.doi.org/10.1093/heapro/dap032
- Tubaishat, M., Shang, Y., Shi, H. (2007). Adaptive Traffic Light Control with Wireless Sensor Networks. 2007 4th IEEE Consumer Communications and Networking Conference. doi:10.1109/ccnc.2007.44
- Kapitanov, V. T., Hilazhev, E. B. (1985). Upravlenie transportnymi potokami v gorodah. M.: Transport, 94.
- Lazareva, T. Ja., Martem'janov, Ju. F. (2003). Osnovy teorii avtomaticheskogo upravlenija. Tambov: Izd-vo TGTU, 352.
- Rjenkin, V. U., Klafi, P., Halbert, S. (1981). Avtomobil'nye perevozki i organizacija dorozhnogo dvizhenija. M.: Transport, 592.
- Inosje, H., Hamada, T. (1983). Upravlenie dorozhnym dvizheniem. M.: Transport, 245.
- Levashev, A. G. (2007). Proektirovanie reguliruemyh peresechenij. uchebnoe posobie/AG Levashov, AJu Mihajlov, IM Golovnyh. Irkutsk: IrGTU, 208.
- ODM 218.6.003-2011. Metodicheskie rekomendacii po proektirovaniju svetofornyh ob’ektov na avtomobil'nyh dorogah (2013). Federal'noe dorozhnoe agentstvo (Rosavtodor), 69.
- Levashev, A. G., Golovnyh, I. M. (2005). Povyshenie jeffektivnosti ODD na reguliruemyh peresechenijah. Ekaterinburg: Izd-vo AMB, 82–85.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Володимир Іванович Єресов, Вячеслав Едуардович Трушевський
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.