Резервування провізних можливостей парку автомобілів за рахунок кількісного збільшення
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2014.27630Ключові слова:
провізні можливості, резерв, попит на перевезення, додатковий рухомий складАнотація
Наведена математична модель оптимального резерву провізних можливостей парку рухомого складу по критерію мінімуму приведених логістичних витрат на доставку споживчих товарів. Визначені залежності параметрів перевізного процесу в умовах міських перевезень вантажів в торгівельні точки «дрібних» форматів на приведені логістичні витрати. Визначено найбільш значущі показники, які дозволять знизити приведені логістичні витрати.
Посилання
1. Mirotin, L. B. (2003). Transport logistics.Moscow: Publ. house “Exam”, 512.
2. Baublys, A. (2006). Modelling freight flows at the transport terminal and vehicle fleet of optimal carrying capacity Computer Modelling and New Technologies Transport and Telecommunication Institute, Riga, Latvia, 10 (1), 40–47.
3. Spirin,I.V. (2003). Redundancy in the management of economic systems (for example transport).Moscow: ICC "Acad-kniga", 199.
4. Shepura, A. N. (2004). Improving the efficiency of road transport of batches of goods with varying transport demand: dis. cand. Kharkiv, 162.
5. Sigitova, M. A. (2006). Management transporting capacities enterprises freight road transport. Khabarovsk, 165.
6. Papi, V. l., Popovi, J. (2011). Vehicle fleet management: a Bayesian approach. Yugoslav Journal of Operations Research., Faculty of Transport and Traffic Engineering University of Belgrade, Belgrade, Yugoslavia, 1 (1), 77–91.
7. Cherry, C. R. (2005). Development of Duration Models to Determine the Rolling Stock Fleet Size. Journal of Public Transportation, 8 (3), 57–70.
8. Wu, C. F. J., Hamada, M. S. (2009). Experiments: Planning, Analysis, and Optimization. Wiley, 743.
9. Nefedov, N., Kovtsur, K. (2010). The analysis in solving the problem of forecasting of the conditions of consumer good transportation. Transport Problems Quarterly, 5, (3), 27–31.
10. Draper, N. R., Smith, H. (1998). Applied Regression Analysis. 3rd Edition, 736. http://dx.doi.org/10.1002/9781118625590
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Катерина Григорівна Ковцур
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.