АНАЛИЗ ПОВЕРХНОСТИ ОТКЛИКА МНОГОФАКТОРНОЙ МОДЕЛИ ВТОРОГО ПОРЯДКА В АФФИННОЙ СИСТЕМЕ КООРДИНАТ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3111Ключові слова:
багатофакторний експеримент, математична модель, аффінна система координатАнотація
Пропонується представлення моделі багатофакторного експерименту у вигляді квадратичної форми від стандартизованих аффінних змінних з метою її інтерпретації і визначення форми поверхні відгуку. Отримано залежності для переходу від вихідної форми моделі до рекомендованої.Посилання
- Рубинштейн Ю.Б., Филиппов Ю.А. Кинетика флотации. М.: Недра, 1980, 375 с.
- Гаркушин Ю.К., Сергеев П.В. Применение композиционных реагентов-нефтепродуктов для интенсификации обезвоживания угля фильтрованием // Збагачення корисних копалин: Наук.-техн. зб. – 2004. – Вип. 20(61). – С. 104 – 110.
- Филаретов Г.Ф. К вопросу построения нелинейной регрессионной модели по данным пассивного эксперимента / Проблемы планирования эксперимента. – М.: Наука, 1969. –С. 5-10.
- Айвазян С.А. Статистические исследования зависимостей. М.: Металлургия, 1968. - 200 с.
- Курош А.Г. Курс высшей алгебры. - М.: Гостехиздат, 1956. - 380 с.
- Саутин С.Н. Планирование эксперимента в химии и химической технологии. - Л.: Химия, 1975. - 48 с.
- Адлер Ю.П. Введение в планирование эксперимента. - М.: Металлургия, 1969. - 157 с.
- Мильцын А.М. Нелинейное взаимодействие технологических несовершенств и их влияние на устойчивость тонкостенных оболочек (многофакторный подход), Ч. II / Механика твердого тела. – 1993. – Вып. 1. – С. 178 - 184.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Анатолий Михайлович Мильцын, Дмитрий Геннадиевич Зеленцов, Виктор Исаакович Олевский
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.