АВТОМАТИЗАЦІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ВИДОВЖЕННЯ ДЕТАЛІ З ВИКОРИСТАННЯМ НЕЧІТКОЇ ЛОГІКИ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2012.4204Ключові слова:
нечітка логіка, порошкові матеріали, нечіткий регулятор, автоматизоване регулювання.Анотація
В даній статті розглядається створення моделі автоматизованої системи регулювання видовженням деталі з використанням нечіткої логіки та створення моделі даної системи у пакеті Simulink.Посилання
- Лебедев А.А.. Ковальчук Б.И., Гигиняк Ф.Ф., Ламашевский В.П. Механические свойства конструкционных материалов при сложном состоянии/Справочник-Киев: Наукова думка,1983.- 366с.
- Полухин П.И., Гун Г.Я., Галкин А.М. Сопротивление пластической деформации металлов исплавов./Справочник-М:.Металургия,1976.-488с.
- Писеренко Г.С., Лебедев А.А. Деформирование и прочность материалов при слоном напряженном состояний.-Киев.: Наукова думка,1976.-415с.
- Кайбышев О.А., Васин Р.А., Бердин В.К., Кашаев Р.М. Установка для проведения испытаний материалов в условиях сложного нагружения/ Заводская лаборатория. Диагностика материалов. 2000. №4(т.66).с.50-53.
- Смолянкин О.А. Автоматизированный комплекс для определения механических характеристик при сложном нагружении. Реологічні моделі та процеси деформування пористих і композиційних матеріалів. 1997, с35-36.
- Иван ван Лейнингем. Освой Python за 24 часа. М.:Вильямс, 2001. – 448 с.
- Philip Wasserman. Neural Computing - Theory and Practice. 1989. – 230 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олег Олексійович Смолянкін, Людмила Миколаївна Маркіна, Андрій Володимирович Фляк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.